• 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
1 2 3 4 5

O nás

Firma TechnoPress so sídlom v Nových Zámkoch pôsobí na slovenskom polygrafickom trhu od roku 1993. Novovzniknutá firma na Gúgskej ulici mala skúsenosti len v oblasti kopírovania rôznych podkladov na kopírovacích zariadeniach. Postupne podľa požiadaviek trhu firma nakupovala, alebo si vyrábala vo vlastnej réžii tlačové stroje, tak aby bola schopná vyrábať rôzny sortiment obalov či etikiet aj vo vyšších nákladoch - obaly rôznych tvarov a konštrukcií, fixácie do obalov, etikety na nápoje a potraviny.

Portfólio služieb bolo rozšírené aj o návrh konštrukcií obalov podľa požiadaviek zákazníkov. Spoločnosť prešla z pôvodnej monochromatickej tlače na plnofarebnú a začala sa v plnej miere venovať ofsetovej tlači. Kvôli rozširovaniu výroby sa spoločnosť v roku 2001 presťahovala do väčších priestorov na Budovateľskej ulici, kde sídli dodnes.

Polygrafický trh sa neustále vyvíja. Dôsledkom toho spoločnosť neustále modernizovala svoju výrobu za účelom zvýšenia kvality, ale i kvantity. Získala tak skúsenosti v oblasti tlače na rôzne typy materiálov počnúc od lepenky, ofsetového papiera, samolepiek, plagátov, či metalizovaného papiera alebo iných nesavých povrchov. Výroba bola rošírená o technológie reliéfnej i tepelnej razby. TechnoPress vzbudil pozornosť popredných slovenkých i zahraničných firiem, ktoré si u nás nechali vyhotovovať svoje produkty.

Počas tohto vývoja sa naša spoločnosť stala jednou z najúspešnejších v oblasti. Od roku 2001 naša firma disponuje certifikátom SKQS, čo si vyžaduje podľa normy STN EN/EN ISO 9001:2000 štrukturálne zmeny v riadení firmy, či zabezpečenia daného systému kvality. Od roku 2005 firma disponuje certifikovaným nátlačkovým systémom GMG, ktorý nám umožňuje farebnú kontrolu tlačových dát podľa normy ISO: 12647-2:2004. V spomínanom roku firma vymenila analógový (mechanický) osvit tlačových platní za digitálny a minimalizovala tak rozdiely medzi samotným grafickým návrhom a tlačou. Náklady a práca spojené s litografiou sa stali minulosťou. V súčasnosti evidujeme viac ako 470 zákazníkov. Firma TechnoPress poskytuje v oblasti obalov a etikiet komplexné služby: návrh balení, dizajnové riešenia, skúšky obalov a etikiet, návrh foriem, výrobu obalov a etikiet, sprostredkovanie predaja. Pôsobíme na slovenskom i zahraničnom trhu. Osobitný prístup k zákazníkovi, spoľahlivosť a dosahovaná kvalita sú neustále našimi prioritami.